Кожному новачкові буде потрібно кімоно. Бажано кілька, моделі вироблені з поліестеру швидше сохнуть, при цьому менш схильні до усадки. Але не треба забувати, що піт, бруд, постійні прання безсумнівно позначаться навіть на найсучасніших тканинах. І кімоно приходить в менш охайний вигляд, ніж до покупки. Як уникнути таких проблем?
Є кілька порад.
В карате WKF є дві дисципліни ката та куміте, як ви розумієте і для цих дисциплін потрібно різне кімоно. Як правило, коли ви новачок потрібно вибирати моделі легше, всі новачки проходять ЗФП і просто тренуються в загальній групі, коли будуть зрозумілі ваші здібності тренеру, він вам підкаже яку дисципліну краще вибрати, найчастіше в дитячому спорті дані дисципліни йдуть однією дорогою і тільки в більш старших групах спортсмени вибирають свою дисципліну.
Важливі характеристики для підбору кімоно для куміте:
Стартовий пояс білий, далі вже по вашій дану, який заслужили по закінченні часу і отриманого досвіду. В карате WKF під час куміте один спортсмен має червону екіпіровку, а інший синю, в тому числі і пояси.
ЕКСПЕРТИ ADIDAS COMBAT ВЖЕ ДАВНО РОЗРОБЛЯЮТЬ І ВИРОБЛЯЮТЬ ЕКІПІРОВКУ ДЛЯ КАРАТЕ. КОЖЕН РАЗ ВИКОРИСТОВУЮЧИ ОСТАННІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВИРОБНИЦТВІ. ЯК РАЗ ПРО ЇХ ЗАРАЗ І РОЗПОВІМО.
Має білий колір, виконується з різних матеріалів, схвалено WKF
Захисна екіпіровка для карате WKF.
Захист гомілки й стопи, захист корпусу, накладки на руки.
Спеціально розроблена і протестована екіпірування від світового бренду.
Екіпіровка з логотипом WKF пройшла тестування і дозволяється на всіх змаганнях під егідою WKF.
(Можуть відрізнятися від школи/стилю/виду карате). Пояс буде ще одним предметом, який ви побачите у всіх у вашому клубі. Колір поясу означає ранг, якого досяг учень. Порядок поясів для шотокан карате виглядає наступним чином:
Він звичайно займає місце десь після оранжевого до коричневого. Але це зустрічається рідко. Так само біля чорного поясу є дані і ступеня. Але якщо у вас є чорний пояс, про це ви знаєте.
Важлива частина будь-якого тренування – це захист, який забезпечує безпеку. Спаринг - це нароботка технічних і тактичних прийомів у реальному куміте.
Якщо не будете носити капи, це призведе до сколам зубів, і в гіршому випадку ви виб'єте один або два зуби. Коштують вони не так дорого, як новий зуб, тому рекомендуємо. Існує два основних типи кап.
Одночелюстная найпопулярніша різновид, вона захищає верхні зуби, а так само дозволяє комфортно дихати. ● Двухчелюстная – захищає повністю, але процес дихання за рахунок невеликих отвестий попереду обмежений. Дані капи набувають спортсмени, які підготовлені і знаю, що вони їм підходять, якщо ви починаєте, то варто розглянути вибір одночелюстной.
Немає ніякого сенсу звикати до певного виду рукавичок, не схвалених WKF, якщо ви хочете виступати на змаганнях. Почніть з схвалених WKF рукавичок і вибирайте їх, сенс в тому, що діти часто звикають до рукавичкам, які не схвалені, батьки часто вибирають саме такі моделі за ціни, але дитині складніше у майбутньому звикнути до схваленим, за певних особливостей фіксації і форми.
На ринку є багато захисту гомілки та стопи. Велика кількість брендів представляють свій захист і всі вони можуть на вигляд не відрізнятися, але насправді різниця є і вона велика. "Схвалено WKF"/ WKF approved, означає що вони дозволені на змаганнях під егідою WKF і на турнірах, які проходять під цим видом карате. У тому числі і Росії. Дана захист пройшла тести на безпеку і рекомендована до використання. Но по-мимо того, что экипировка может быть одобрена, у каждого бренда формы (колодки) используются свои, которые производят с наработанных тестов, производственных мощностей и других факторов. Как правило они производятся из синтетических материалов, внутри пенные вкладыши из разных материалов. От этих факторов зависит цена на товар. Какие-то модели стоят дороже, какие-то дешевле, это важный фактор при выборе. Не стоит экономить на удобстве и комфорте во время кумите!
Важливий елемент захисту тіла. Корпус має невелику зручну фіксацію, на змаганнях спортсмен одягає захист під кімоно, опеределнный вік за правилами WKF повинен мати більш щільний захист і надягати її на каратэги. Природно екіпіровка повинна мати схвалення WKF.