Продавець sportcompany розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
742 відгуків
promo_banner
SportCompany - Интернет магазин
Фільтри
Ціна
Наявність
Колір
Виробник
Тип
Матеріал верху
Контакти
sportcompanyЄвген Сергійович
Героїв 1, Київ, Україна
+380 (93) 684-24-69
Адміністратор
+380 (97) 977-20-58
Адміністратор
zhe-folkin+380979772058+380936842469

Боксерські шоломи

Чому для дитини потрібно купувати шолом?

Череп у дитини не сформовані остаточно і піддають серйозному травмуванню. Також під час сильних ударів існує ризик струсу мозку, який може призвести до ускладнень. Для дітей краще брати екіпірівку з додатковими ущільненнями вушних черепашках і більш щільним матеріалом у темній області.

Не рекомендується брати дешевий шолом. Неякісне екіпування не буде відповідати розміру голови, з'їжджати з обличчя і викликати алергію.

Чому дорослим потрібен шолом?

Дедалі частіше на рингу можна побачити боксерів без головного захисту. Це надихнуло для підвищення видовищності боїв.

При підготовці до головних боїв спортсмени повинні ретельно дбати про своє здоров’я, а травма голови та струс мозку можуть зірвати важливий бій.

Екіпування спортсмена виходить на перший план, забезпечуючи охорону органів і запобігаючи травмам.

Як підібрати розмір?

Підбирати шолом потрібно по голові боксера, ні в якому разі не купуйте його на підросту. Захист, який злітає з голови, не захищає бійця. Особливо це небезпечно для юних спортсменів.

Щоб визначити потрібний розмір, потрібно виміряти голову сантиметром в лобовій області. На шоломах є бірки з позначенням розміру.

Кут огляду - він не повинен закривати очі і закривати ворога;

Фіксація і надійність екіпірівки - шолом повинен щільно обгортати голову, не з’їжджаючи з очей і голови, застібка повинна добре фіксуватися, але не перетиснути горло власника;

Який шолом взяти для тренування?

Тренувальник повинен добре захищати голову і обличчя спортсмена, для цього підходять шоломи закритого типу. Об'єктивні ущільнення у лобі і щоках.

Для занять у залі підійдуть класичний закритий шолом, мексиканський та бамперний. Але у бамперного низький радіус огляду для боксера.

Закритий шолом фулл-фейс найбільш поширений для тренування, у ньому людина буде відчувати себе більш захищено навіть в активних спарінгах. Однак надмірна безпека прищеплює людям комфортне життя, тому пізніше їм важче виходити на ринг у відкритому шоломі.

Як доглядати за шоломом?

Вхід - це не рясні смуги в мильному розчині або машинна прання. Таким ж інтенсивним очищенням руйнується зовнішній матеріал і руйнується структура амортизуючого наповнення. Ухід об'єктивний.

Доречні методи догляду:

Антисептична обробка - для обробки бактерій використовують антибактеріальні аерозолі та антисептики, вони продаються в спортивних магазинах. Замість того щоб брати без яскравого парфумерного запаху, витирати шолом можна лише в крайніх випадках. Але навіть так є ризик зіпсувати екіпіровку агресивними чисткими речовинами.

Сухне очищення - використовують для висушування внутрішнього матеріалу шолома, який всмоктує в себе піт і шкірне сало носія. Для таких цілей підходить тальк, сухий шампунь або крохмаль, щоб запобігти вологості шолома і поширення бактерій;

Сильні забруднення - для очищення від крові і застарілих плям можна за допомогою серветки або губки, змоченої в розчині - 1 частина води, 1 частина солі і 1 частина митного спирту.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner